Wróżba „ile dzieci” – na czym polega?

Wróżenie z dłoni jest kojarzone głównie z wróżkami i innymi osobami przepowiadającymi przyszłość. Podobnie jak horoskopy, wróżby dotyczące ilości posiadanych dzieci w przyszłości są traktowane przez znaczną część populacji z dużym dystansem. Warto jednak zastanowić się na czym właściwie polegają tego rodzaju praktyki? Czy mają sens?

Liczba potomstwa według osób przepowiadających przyszłość zależy od ilości linii na skórze wewnętrznej strony dłoni człowieka. U większości osób jest to najczęściej około ośmiu różnego rodzaju zagłębień, z których każde ma swoje znaczenie – niektóre świadczą o poziomie zadowolenia z dzieci, inne natomiast o konkretnej liczbie potomków płci męskiej.

Jak rozczytywać wróżby z dłoni?

Sztuka wróżenia z dłoni pochodzi Indii i nazywana jest również chiromancją. Według tych metod konkretna liczba linii umiejscowionych w danym miejscu ma swoje dokładne znaczenie. Dla przykładu zagłębienia pojawiające się u podstawy kciuka podczas jego zginania oznaczają ilość dzieci, która jest przepowiedziana dla tej osoby. Z kolei bruzdy obecne w środkowej części dłoni, w pobliżu pierwszego palca, świadczą o radości związanej ze spodziewanym potomstwem. Im większa liczba linii, tym satysfakcja ze zbliżającej się roli rodzica będzie większa.

Oczywiście istnieją pewne rozbieżności w sposobie odczytywania spodziewanej ilości potomstwa. Zależy to głównie od metody, którą używa sobą wróżąca. Bardzo często dokładny klucz odczytywania informacji przez chiromantów jest ściśle ukrywany, stąd też nie sposób porównywać ze sobą konkretne techniki wróżenia z dłoni.

Wróżby – czy się sprawdzają?

Bardzo często można spotkać się z podejściem, że wróżenie z dłoni jest zwykłym wyłudzaniem pieniędzy, ponieważ wróżki chętnie przyjmują niewielkie opłaty za swoje proroctwa. Jest to podejście krzywdzące, ponieważ są to praktyki podobne do czytania horoskopów, a te z kolei są o wiele bardziej akceptowalne społecznie.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, czy z linii znajdującej się na dłoni można dowiedzieć się ile dana osoba będzie posiadała dzieci w przyszłości. Najrozsądniejszym podejściem jest traktowanie wróżenia z dłoni z pewnym dystansem, ponieważ przepowiadanie przyszłości to skomplikowana i trudna czynność. Wróżki liczące ilość linii na dłoni osoby na ulicy nie są jednak w żaden sposób szkodliwe, dlatego korzystanie z takich usług jest bezpieczne i w ramach ciekawostki każdy przynajmniej raz w życiu powinien zdecydować się na próbę wywróżenia liczby potomstwa.

1 KOMENTARZ

  1. koleżanka kiedys robiła. wróżba z dłoni ile dzieci u niej akurat sie sparwdzila. Mi wyszło że będę mieć 3 ale na razie mam 1.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj