Podczas nowiu wrześniowego, 25 września 2022 roku, wejdziemy w Nowy Rok Numerologiczny. Numerolodzy wierzą, że jest to mały sylwester. Zaczyna oddziaływać na nas energia kolejnego roku kalendarzowego, która ugruntuje się wraz z pierwszym dniem stycznia. Zaczynamy więc nowy, dwunastomiesięczny cykl energetyczny!

Numerologia zakłada, że w naszym życiu nie ma przypadków. Uznaje, że data urodzenia determinuje nasze życie, możliwości, charakter i niesie klucz do ukrytych talentów. Wibracje, pod których wpływem pozostajemy na co dzień, określają także nasz horoskop roczny, miesięczny i dzienny.

Wraz z nowiem wrześniowym pożegnamy rok o wibracji 6 i  wejdziemy w rok o wibracji 7 (2+0+2+3=7). 

Siedem to wyjątkowa wibracja w numerologii. Z jednej strony jest bardzo mistyczna, związana z duchowością, ale z drugiej potrafi być racjonalna i analityczna. Zajmuje potężne miejsce w kulturze: mamy 7 dni tygodnia, 7 cudów świata, w chrześcijaństwie wylicza się 7 grzechów głównych i sakramentów, 7 pieczęci, gdy jest nam dobrze jesteśmy w siódmym niebie, a baśnie zaczynają się od słów „za siedmioma górami, za siedmioma morzami”.

Dla wielu osób to będzie rok przebudzenia wewnętrznego – mówi numerolog Dora Nowicka z Moonsister.pl.

Zwrócimy się bardziej w kierunku duchowości. Numerologia czy Astrologia nie będzie już budziła śmiechu, a zacznie być darzona szacunkiem. Oczywiście jest to proces, ale rosnąca popularność dziedzin ezoterycznych będzie sprzyjała większej akceptacji. Będziemy przypisywać  większą wiarygodność intuicji, a praktyka mindfulness, medytacji czy wykorzystywania form dywinacji do połączenia z naszą Duszą będzie coraz bardziej popularna.

W numerologii siódemka to także liczba wyższej wiedzy. W roku 2023 oddziaływać będzie na nas energia bardzo intelektualna, sprzyjająca badaniom i realizacji szalonych pomysłów. To rok innowacji na dużą skalę! Rewolucyjnych rozwiązań, rozwoju nowych technologii, robotyki, a także badań naukowych i wynalazków medycyny, które przekroczą nasze wyobrażenia. 

Ważna będzie tematyka zdrowia psychicznego, wiele osób będzie zmuszonych lub chętnych podjąć terapię, zaczniemy bardziej dbać o wyciszenie od bodźców, spokój umysłu, czas dla siebie. Wszystkie aspekty, które ten rok będzie promował omówiłyśmy w Alchemii Nowego Roku Numerologicznego. To nasz coroczny bestseller, który w pierwszym dniu premiery sprzedał się w ponad 1200 egzemplarzach. Zawiera nie tylko opis energii kolejnego roku w ujęciu globalnym, ale także w jaki sposób wpłynie on na nas indywidualnie, na osoby z tą samą wibracją Drogi Życia. Musimy pamiętać, że pozostajemy także pod wpływem wibracji Roku Osobistego. Z Alchemii dowiemy się między innymi jakie tendencje przyniesie nowy rok w biznesie, związkach i zdrowiu, co nas czeka, na co przeznaczyć energię i gdzie warto podjąć wysiłek, a z czym lepiej poczekać do następnego roku. Alchemia podpowie, jakie okazje pojawią się na naszej drodze i jakie utrudnienia, co robić by rok ten wycisnąć jak cytrynę. 

Wiele osób boi się zajrzeć za kurtynę przyszłości. Jednak nie ma się czego obawiać!Po pierwsze żaden tarocista, astrolog czy numerolog, który działa etycznie nie mówi, że wszystko jest wyryte na kamieniu i nie chce nikogo straszyć. Osoby te mają dostęp do wiedzy o pewnych potencjałach, energiach sprzyjających lub utrudniających. To od naszej postawy, jako odbiorców, zależy to, czy energią pokierujemy w cień czy światło, czy skorzystamy z tych potencjałów, czy zamkniemy się na nie. Zawsze powtarzam, że człowiek jako istota uposażona w wolną wolę ma prawo kierować swoim losem. To on jest odpowiedzialny za  życie. Nie liczby, planety lub cyfry.

Świadomość możliwych wydarzeń zmienia nasz mindset, motywuje, przygotowuje, pomaga uwierzyć w własne siły, daje nadzieję. Wiele osób po przeczytaniu Alchemii Numerologicznej Roku zmieniło swoje życie na szczęśliwsze, bo podążało według jej wskazówek. Zrobiło rzeczy, które od lat leżały odłogiem lub brakowało im wiary w siebie. Wiele osób przygotowało się na bardziej wymagający okres, dając sobie zrozumienie i akceptację. Przestało walczyć z oporem materii, odpuściło, przestało skupiać się na cieniu, bo dzięki Alchemii poznało Światło.

Dzięki Alchemii Roku Numerologicznego poznajemy szanse i zagrożenia. Nie po to, by się ich przestraszyć, a po to, by zebrać zasoby na ten czas, przygotować się na niego i przejść przez niego bez lęku i z łatwością. Możesz także uniknąć wydarzeń, które mogą zaszkodzić w przyszłości i przekierować energię na bardziej wspierającą. Przykładem może być rok dziewiąty, którego wszyscy się boją, bo przynosi straty i zakończenia, tymczasem jego energię można pięknie ukierunkować do pozbycia się tego, co nam nie służy – np. niewspierających przekonań lub nawet zbędnych kilogramów! Ta świadomość jest więc niezbędna, by na koniec roku uznać „tak, wykorzystałem ten rok najlepiej jak mogłem!”.

Jeśli chcesz wiedzieć jak pokierować energią 2023 roku by była wspierająca dla Ciebie, Alchemię Roku Numerologicznego znajdziesz na www.moonsister.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj