Każdy znak zodiaku posiada charakterystyczne cechy charakteru. Warto się z nimi zapoznać, aby wiedzieć o sobie coś więcej i trafniej podejmować decyzje. 

Znaki zodiaku – baran (21.03-19.04)

Osoby spod znaku baran cechuje ponad przeciętna ambicja i perfekcjonizm. Są silne i zdeterminowane do osiągnięcia sukcesu, który zawdzięczają swojej niezwykłej intuicji. Niestety baran z zasady jest bardzo naiwny, przez co jego droga po sukces często okazuje się wyboista. 

Znaki zodiaku – byk (20.04-20.05)

Byk to znak zodiaku bardzo uparty i niechętny do jakichkolwiek zmian, który konsekwentnie dąży do celu. Z natury byk bywa powolny, wręcz flegmatyczny, co przeciąga w czasie jego działania. Cenią sobie długotrwałe relacje i są zwykle stałe w uczuciach.

Znaki zodiaku – bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta lubią, kiedy wkoło dużo się dzieje i potrzebują wielu stymulacji, aby nie popaść w rutynę. Są skłonne do plotkowania, ale potrafią przy tym być obiektywne. Osoby spod tego znaku często zmieniają zainteresowania oraz grona przyjaciół. 

Znaki zodiaku – rak (21.06-22.07)

Raki cechuje przede wszystkim nieufność i przywiązanie, kiedy znajdą już właściwą osobę. Są raczej wycofane i żyją na uboczu, nie wychodząc przy tym ze swojej strefy komfortu. Mają bardzo melancholijną duszę, dużo rozpamiętują i gromadzą miłe pamiątki oraz wspomnienia. Na ogół lepiej rozwiniętą mają prawą półkulę mózgu, co wiąże się z rozwiniętymi zdolnościami artystycznymi i umiejętnością abstrakcyjnego myślenia.

Znaki zodiaku – lew (23.07-22.08)

Lwy to prawdziwi ekstrawertycy, którzy uwielbiają być w centrum uwagi i kiedy wkoło dużo się dzieje. Są doskonałymi organizatorami i przywódcami, a w swoją pracę zawsze wkładają wiele wysiłku i skupienia. Jest to znak zodiaku skłonny do działań dalekosiężnych, który nie bardzo skupia się na detalach. Jeśli odbierze się lwu jego poklask, wtedy staje się arogancki i kłótliwy. 

Znaki zodiaku – panna (23.08-22.09)

Osoby spod znaku panny cechuje pedantyczna wręcz dbałość o porządek – ten na półkach, jak i ten w życiu. Dbają o czystość ciała i umysłu, często wybierając zdrową żywność. aktywność. Doskonale odnajdują się w zawodach wymagających dobrego planowania i rozdrabniania się na czynniki pierwsze. Z łatwością popadają w nerwice i maniactwa. 

Znaki zodiaku – waga (23.09-22.10)

Wagi są często bardzo niezdecydowane, przez co zdarza im się nie zajmować żadnego stanowiska w sprawie. Cenią sobie ład i pokój na świecie oraz estetyczne piękno świata. 

Znaki zodiaku – skorpion (23.10-21.11)

Skorpion to urodzony perfekcjonista, wielce zaangażowany w to co robi i mający nieskończone pokłady cierpliwości. Są przy tym niezwykle pamiętliwe i emocjonalne. Świat widzą na dwa sposoby, coś jest albo czarne, albo białe i nie uznają półśrodków. 

Znaki zodiaku – strzelec (22.11-21.12)

Strzelce żyją pełnią życia i kochają przygodę. Są wolnymi duchami i nienawidzą konformizmu oraz rutyny. Uwielbiają za to uczyć się nowych rzeczy i poznawać świat, trzymając się przy tym moralnych zasad.

Znaki zodiaku – koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożce to realiści, ceniący zasady i reguły. Wartościowa idea, to przede wszystkim taka, która niesie za sobą godny cel. Osoby spod tego znaku bywają chłodne w wyrażaniu uczuć, chociaż uchodzą za godnych zaufania kompanów. 

Znaki zodiaku – wodnik (20.01-18.02)

Wodnik uwielbia snuć plany i nie boi się nowości. Osoby spod tego znaku są pomysłowe, niezależne i odważne. Nie lubią, kiedy ktoś im coś narzuca.

Znaki zodiaku – ryby (19.02-20.03)

Ryby to marzyciele, którzy szukają ucieczki od codzienności. Uwielbiają okazywać emocje i uczucia oraz uchodzą za bardzo troskliwych i pomocnych. Dobro innych zawsze stawiają ponad swoje. 

Przeczytaj również Jakie znaki zodiaku pasują do siebie? Czy dopasowanie znaków jest receptą na udany związek?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj