Osoby, które wierzą w przeznaczenie chcą wiedzieć, co przyniesie im los. Inni mogą czuć się np. nieco zagubieni, niezdecydowani. Mają poczucie, że potrzebują rady albo podpowiedzi. Wszystkim z pomocą może przyjść Tarot. Warto więc skorzystać z tej ezoterycznej formy wsparcia. Należy jednak wiedzieć, jak do tego podejść i czego można się spodziewać.

Do kogo się zwrócić o postawienie Tarota?

Wróżenie to nie zabawa. Karty w rękach osoby niedoświadczonej lub nieodpowiedzialnej mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc. Ich interpretacja wymaga bowiem wyjątkowo dużej biegłości i wprawy. Trzeba zwrócić się więc do uznanej tarocistki lub tarocisty. Najlepiej, jeśli będzie to osoba, który cieszy się dobrą opinią wśród znajomych, którzy korzystali z jej usług lub ma dużą liczbę pozytywnych komentarzy w Internecie od zadowolonych klientów.

Kluczowe jest także odpowiednie nastawienie. Do stawiania Tarota należy podchodzić poważnie i z szacunkiem. Dobrze jest zawczasu gruntownie przygotować się do sesji. Przemyśleć nurtujące pytania, o które chce się zapytać karty. Powinny być one otwarte, tak aby pozwolić Tarotowi na ewentualny dodatkowy komentarz.

Czy tarotowe wróżby i podpowiedzi się sprawdzają?

Tarot jest popularny, ponieważ z reguły ludzie, którzy zwracają się do tarocistów są bardzo pozytywnie zaskakiwani. Często okazuje się bowiem, że można liczyć na bardzo trafną analizę sytuacji czy wręcz genialną poradę. Większość osób, które profesjonalnie zajmują się Tarotem podkreśla jednak, żeby komunikatu, który przekazują karciane rozkłady nie traktować jako wyroczni. Lepiej przyjąć, że ma się ostateczny wpływ na nakreślony stan rzeczy. Można zareagować w oparciu o podpowiedź, którą się otrzymuje.

Kiedy warto postawić Tarota?

Do tarocistów zwraca się gro osób na wysokich i odpowiedzialnych stanowiskach. Biznesmeni, prezesi firm. Robią to raczej dyskretnie, by nie narazić się na niepotrzebne docinki ze strony sceptyków. Odkryli oni jednak, że Tarota warto postawić w różnych sytuacjach, które stanowią wyzwania. Dobrze pójść za ich przykładem i korzystać systematycznie z mądrości kart.

Profesjonalni tarociści dopasowują rozkłady, zależnie od sfery, w obrębie której pojawia się problem. Czasami są one względnie proste, np. trzy-, a nawet jednokartowe. Innym razem sytuacja wymaga odkrycia większej liczby kart. Wszystko zależy od złożoności dylematu.

Tarota można pytać praktycznie o wszystko. Jest świetnym doradcą w zakresie uczuć, zdrowia, spraw zawodowych czy finansowych. Nie daje jednak zbyt łatwych rozwiązań. Np. nie można wywróżyć sobie wyników najbliższego losowania Lotto.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj