Urok miłosny

Miłość to najpiękniejsze uczucie. Niesie z sobą wiele dobrego, ale co zrobić jeśli nasz miłość nie jest odwzajemniona? Jednym sposobów na zdobycie ukochanej osoby jest rzucenie na nią uroku miłosnego. Uroki miłosne są jedną z najpotężniejszych sił, dzięki którym można skierować energię astralną do ukochanej osoby. taka energia ma za zadanie przyciągnięcie jednej osoby do drugiej. Uroki miłosne w dużej mierze opierają się na emocjach. Czym byłaby miłość bez emocji? Istnieje wiele metod na aby dana osoba związała się z nami emocjonalnie i uczuciowo. Od wieków rzucane są różnego rodzaju uroki i zaklęcia miłosne. Wszystko to co uczynimy w drodze do miłości ma na celu doprowadzanie do czegoś pięknego i niezłomnego. Uroki miłosne mają ogromną moc i potrafią sprawić, że wybranek bądź wybranka naszego serca nie będzie mogła bez nasz żyć.

Jak rzucić na kogoś urok miłosny na odległość?

Oto najpopularniejsze z metod rzucania uroków i zaklęć na ukochaną osobę:

1. Jedną z najprostszych, a zarazem najpopularniejszych metod rzucania uroku miłosnego jest zapisanie imienia i nazwiska wybranej osoby na kartce. Samo imię i nazwisko nie wystarczą. Im więcej danych na temat ukochanej osoby tym lepiej. Na kartce powinna znaleźć się data urodzenia takiej osoby, kolor oczu, adres jeśli jest nam znany. Ilość informacji wywiera wpływ na zwiększenie szans na skuteczność rzucania uroku. Gdy napiszemy już wszystko to co wiemy na temat danej osoby należy zapalić czerwoną bądź różową świecę. Świeca, a właściwie jej płomień sprawiają, że sporządzamy dekret miłosny.

2. Wyżej opisany dekret miłosny można sporządzić w trakcie pełni księżyca i nieco zmienić jego formę. Pełnia jest czasem bardzo silnie oddziałującym pod względem magii na wszystkie strefy życia ludzkiego. Informacje zapisane na kartce mogą być napisane w formie życzenia. Przez następnych siedem dni po pełni i zapisaniu dekretu należy go odczytywać przy zapalonej świecy. Zwiększa to bowiem prawdopodobieństwo iż nasz urok zakończy się powodzeniem.

3. Sporządzony dekret można także trzymać pod poduszką, najlepiej w akompaniamencie gałązki jodły. Taki zestaw pozostawiony na noc pod poduszką pozwoli przyciągnąć ukochaną osobę do naszych snów.

4. Następna metoda opiera się już na nieco innej formie przyciągnięcia ukochanej osoby a mianowicie na rzuceniu na nią zaklęcia. Do tego zaklęcia niezbędna jest fotografia wybranej osoby oraz duża pewność siebie. treść zaklęcia powinna brzmieć naturalnie, a wypowiadane słowa powinny być pewne i płynąć z głębi serca.

Jak to powinno wyglądać:

  • Imię i nazwisko ukochanej osoby,
  • będzie mój/moja na zawsze.
  • Niech wszystkie żywioły tego świata mi pomogą,
  • gdy miłość nieskończona oraz gdy miłość odwzajemniona się rozpocznie.

Wyżej wymienione słowa powtarzamy na głos wpatrując się w pełnym skupieniu na fotografię.

5. Ofiarowanie prezentu ukochanej osoby. Oczywiście prezent musi być wcześniej zaczarowany. Chodzi w tej metodzie oto aby ukochana osoba o nas myślała. Tak więc bierzemy przedmiot, który chcemy wręczyć ukochanej osobie i rzucamy na niego zaklęcie. Podarek powinien być od serca. A jeśli wybierzesz metodę prezentu, aby rzucić urok miłosny, najlepsze podarunki w najlepszych cenach znajdziesz na ostrapromocja.pl.

6. Równie dobre efekty przynosi modlitwa. Modlitwa powinna być pewna i żarliwa. Modlitwa powinna całą swoją intencją przyciągać energię wybranej osoby ku sobie. Modlitwa powinna opiewać w same dobre myśli. Nie powinno być w niej nic złego, ani negatywnego.

7. Oczyszczony kamień, najlepiej wodą z solą. Osuszony tylko i wyłącznie promieniami słońca. Gdy poprosimy czysty kamień o szczęście i miłość i będziemy zawsze mieć go przy sobie wspomoże nasze starania o miłość danej osoby.

8. Zioła, a mianowicie: czystek, rumianek oraz szałwia. Na malutkiej karteczce należy napisać imię i nazwisko oraz datę urodzenia ukochanej osoby. Następnie wsadzamy karteczkę do małego pojemniczka i zasypujemy suszonymi wyżej wymienionymi ziołami. Karteczki nie powinno być widać, zioła powinny ją otulać.

Co zmienia się gdy rzucisz na kogoś urok miłosny?

Po rzuceniu na daną osobę uroku bądź zaklęcia taka osoba zaczyna intensywnie o nas myśleć i wykazuje ogromne chęci do bycia blisko nas. Taka osoba bardzo szybko zaczyna również pragnąć naszego dotyku, głosu. Pojawimy się również w snach osoby, na którą rzuciliśmy urok. Gdy spędzamy z taką osobą czas rodzi się wieź pomiędzy nami a nią. Wspólnie spędzany czas pozwala zbudować relacje. Natomiast po upływie czasu gdy emocje opadną wybranek lub wybranka będą już przyzwyczajeni do nowej sytuacji i nowego uczucia. Związek zacznie się rozwijać.

2 KOMENTARZE

  1. Miałem robiony rytuał egipski w Lipcu i jak dotąd zero efektów zastanawiam sie czy to nie jest ściema i wyzysk pieniędzy na naszej krzywdzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj