Znaczenie snu, w którym ktoś wypada przez okno

Sny to wizje, które powstają w ludzkim umyśle w trakcie spania. Niektóre to tylko urywki, szybkie obrazy, a inne to kompletne sytuacje czasami nawet logiczne. Wiele ludzi pragnie zrozumieć sny i dowiedzieć jakie niosą z sobą przesłanie. Sny bywają piękne ale także smutne i przygnębiające. Jednak nie zawsze zły sen oznacza coś złego. Co jeśli podczas snu przyśni nam się sytuacja, w której ktoś wypada z okna? Sny z oknem w roli głównej to ciekawa i bogata kategoria snów. Dzieje się tak ponieważ okno w snie może mieć tak naprawdę wiele różnych znaczeń. Według niektórych senników okno jest metaforą świata i rzeczywistości jakie otaczają śpiącego.

Co oznacza gdy ktoś z naszego snu wypada przez okno?

Podczas interpretacji snu z oknem ogromne znaczenie mają okoliczności w jakich okno występuje. Czy jest ono otwarte, czy też może zamknięte oraz istotne jest to co za nim widzimy. Jeśli ktoś w naszym śnie wypada przez okno niewątpliwie odbieramy taki sen za zły omen, ale cóż on tak naprawdę oznacza? Okno przede wszystkim łączy i jednocześnie rozdziela. Okno może być odzwierciedleniem środowiska osoby śpiącej.

Taki sen może oznaczać iż nie możesz w pełni liczyć na wsparcie oraz pomoc ze strony bliskich osób. Jeśli osoba wypada za okno nie jest już w naszym najbliższym środowisku. Sen o osobie wypadającej na naszych oczach z okna możne również zinterpretować w drugą stronę. Jeśli osoba, która wypada jest nam znana powinniśmy dokładnie przyjrzeć się bliskim być może ktoś nam bliski potrzebuje właśnie wsparcia bądź miłości. Trzeba również wiedzieć, że taki sen może również świadczyć o rozterkach, które męczą osobę śpiącą. Często jest to związane z trudną sytuacją życiową bez widocznego wyjścia.

Sen, w którym ktoś wypada z okna

Czasami sen, w którym ktoś wypada przez okno jest prawdziwym koszmarem. Sny są zagadką i może zdarzyć się tak, że w danym śnie nie tylko będziemy obserwatorami całej sytuacji, w której ktoś wypada przez okno, a będziemy w niej uczestniczyć. Jeśli w trakcie snu najpierw widzisz, że ktoś wypada przez okno, a w następnej chwili czujesz, że spadasz i budzisz się tuż przed upadkiem może być to sygnał iż grozi Ci niebezpieczeństwo. Warto wtedy zachować czujność. Być może ktoś z przyjaciół w niedługim czasie bardzo nas zawiedzie.

Wypadnięcie z okna powinno skłonić osobę śniącą do refleksji dotyczących swojego życia i wartości życiowych. Co więcej taki sen można również zinterpretować jako symbol ogromnego zmęczenia i dużego napięcia nerwowego. Jeśli to my wypadamy z ona trzeba przemyśleć czy nie potrzebujemy więcej odpoczynku i spokoju. Natomiast jeśli z okna wypada bliska osoba być może to ona ma niespokojne myśli. Inaczej jest w sytuacji jeśli osobą wypadającą z okna jest ktoś kogo nie znamy. Wówczas warto na siebie uważać i zwracać uwagę na to co robimy. Bo gdy postąpimy głupi sen może mówić nam o tym, że przyjaciele wtedy nam nie pomogą.

4 KOMENTARZE

  1. Straszne są takie sny. Mi się kiedyś śniło, że malutkie dziecko, taki niemowlaczek wypadł przez okno… strasznie płakał a ja nad nim, obudziłam się wtedy przerażona jak nigdy

  2. Śniło mi się że moja koleżanka z kolegą chcieli poprawić antenę na oknie i spadli ją stałam na ulicy i patrzyłam jak ona leży nieżywa a on wydaje ostatnie tchnienie coś okropnego już 2 raz mi się śniło budzę się przerażona za każdym razem

  3. Mi się śnił mój chłopak ( z którym planuję zerwać przy najbluższej okazji kiedy tylko go spotkam) który jak byłam z naszą przyjaciółką przed ich szkołą to pojawił sie w oknie i wyskoczył (okno znajdowało się na 1 piętrze) aż się wystraszyłam , ale się z nami przywitał, chciałam go wziąć na bok żeby z nim zerwać, ale w tamtym momencie zanim to zrobilam to powiedzial po swoim skoku coś śmiesznego i jak przestałam się śmiać to już go nie było.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj